Szkoła Podstawowa w Niwce k. Radłowa

Zabawa Choinkowa w szkole

To już jest tradycją  naszej szkoły, że przed feriami zimowymi nasi Kochani Rodzice przygotowują dla nas zabawę choinkową. Jest to bez wątpienia najbardziej wyczekiwana impreza w ciągu całego roku szkolnego i żadna inna dyskoteka nie może się z nią równać!
Dlaczego choinka jest tak wyjątkowa? Być może sekret jej niezwykłości tkwi  w muzyce. A może  w przygotowanym poczęstunku, samych przygotowaniach: ubieraniu sali, strojeniu się.
Po raz kolejny próbowaliśmy odpowiedzieć na te pytania 6 lutego 2015 roku, bowiem tego dnia odbyła się zabawa choinkowa w której uczestniczyli wszyscy uczniowie naszej szkoły.
Dyskotekę o godz. 17.00 rozpoczęła Pani Dyrektor Urszula Jackowska, która życzyła wszystkim zgromadzonym dobrej zabawy. Jak co roku zabawa była udana, wszyscy bawili się wyśmienicie. Na myśl o zbliżających się dwóch tygodniach ferii, nie szczędziliśmy sił  i energii do godziny 19.00. Oprawę muzyczną przygotowali Pan Janusz Kuczek, Łukasz Małochleb i absolwent naszej szkoły Jakub Kuczek. Rodzice jak zwykle nie zawiedli i przygotowali dla nas poczęstunek. Zabawa była wspaniała!!!!! (A.Kiwior-Główczyk)