Szkoła Podstawowa w Niwce k. Radłowa

Jadłospis 03.06-07.06.2024 r.

Jadłospis 27.05-29.05.2024 r.

Jadłospis 20.05-24.05.2024 r.

Jadłospis 13.05-17.05.2024 r.

Jadłospis 06.05-10.05.2024 r.

Jadłospis 29.04-30.04.2024 r.

Jadłospis 22.04-26.04.2024 r.

Jadłospis 15.04-19.04.2024 r.

Jadłospis 08.04-12.04.2024 r.

Jadłospis 03.04-05.04.2024 r.

Jadłospis 25.03-27.03.2024 r.

Jadłospis 18.03-22.03.2024 r.

Jadłospis 11.03-15.03.2024 r.

Jadłospis 04.03-08.03.2024 r.

Jadłospis 26.02-01.03.2024 r.

Jadłospis 05-09.02.2024

Jadłospis 29.01-02.02.2024

Jadłospis 22-26.01.2024

Jadłospis 15-19.01.2024

Jadłospis 08-12.01.2024

Jadłospis 02-05.01.2024

Jadłospis 18.12-22.12.2023

Jadłospis 11.12-15.12.2023

Jadłospis 04.12-08.12.2023

Jadłospis 27.11.-01.12.2023

Jadłospis 20.11-24.11.2023

Jadłospis 13.11-17.11.2023

Jadłospis 06.11-10.11.2023

Jadłospis 30.10-03.11.2023 

Jadłospis 23.10-27.10.2023

Jadłospis 16.10-20.10.2023

Jadłospis 09.10-13.10.2023

Jadłospis 02.10-06.10.2023

Jadłospis 25.09-29.09.2023

Jadłospis 18.09-22.09.2023

Jadłospis 11.09-15.09.2023

Jadłospis 04.09-08.09.2023

 

Śniadanie zapewniają dzieciom rodzice. Placówka proponuje herbatę w cenie 5 zł miesięcznie. Dzieci korzystają  ze swoich kubeczków na herbatę.

Posiłki: na obiad (zupa, II danie i kompot) w formie cateringu dostarcza  FHU ,,M. Szeląg” Wierzchosławice 674  w cenie 13,50 zł.

Odpłatność za obiady jest liczona:  liczba dni korzystania z obiadów x 13,50 zł. Rodzice są proszeni o zgłaszanie nieobecności dziecka na obiedzie w danym dniu do godz. 8.30.

Kolorowe serce z warzyw i owoców