Szkoła Podstawowa w Niwce k. Radłowa

Wyniki konkursu przyrodniczo-plastycznego pt. „Przyroda w oczach dziecka”

Z przyjemnością informujemy, że konkurs przyrodniczo – plastyczny pt. ‘’Przyroda w oczach dziecka’’ został rozstrzygnięty 20 listopada br. w remizie strażackiej w Woli Radłowskiej, którego organizatorem było przedszkole w tamtejszej miejscowości.

Komisja dokonała oceny, biorąc pod uwagę samodzielność, estetykę, ciekawą interpretację tematyki i pomysłowość prac. Pani Dyrektor przedszkola wręczyła nagrody i dyplomy za trzy pierwsze miejsca w dwóch grupach wiekowych, a wszystkim biorącym udział w tym konkursie – dyplomy i nagrody pocieszenia. Wśród dzieci z naszego przedszkola nagrody otrzymali:  w grupie 3,4 latków – Maksym Burkiewicz – II miejsce,  w grupie 5,6 latków – Wiktoria Dulian – III miejsce

Dzieci z naszego przedszkola ,które brały udział w konkursie i  otrzymały dyplomy i nagrody pocieszenia to: Olaf Burkiewicz, Daria Barabasz, Wiktoria Kuta, Julia Buchacz, Paulina Jurczak, Bartłomiej Baj, Piotr Rogóż, Kacper Makowiec.

Po uroczystym rozdaniu nagród i dyplomów wszystkie dzieci uczestniczyły w krótkiej części artystycznej, złożonej z zabaw ruchowych przy muzyce. Spotkanie to zakończyło się poczęstunkiem.

Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i spróbowali swoich sił w tym konkursie. (R.Lorkiewicz)