Szkoła Podstawowa w Niwce k. Radłowa

Świętujemy Dzień Mamy i Taty

Droga Mamo, Drogi Tato Bardzo kochamy Was głównie za to, że zawsze o nas ogromnie dbacie, i nas na pewno mocno kochacie. Przyjmijcie Życzenia: ,,Sto lat w zdrowiu i marzeń spełnienia!”

Dzień 25 maja 2016 roku zapisał się wyjątkowo w kalendarzu przedszkolaków w Niwce. W tym dniu przypadło wielkie świętowanie uroczystości Dnia Mamy i Taty.  Święto było bardzo doniosłe za sprawą Rodziców, którzy pojawili się w bardzo licznym gronie.
Na początku powitała wszystkich Pani dyrektor. Wystrojone przedszkolaki świętowanie  rozpoczęły od występu grupy starszaków,  do których dołączyły również młodsze dzieci . Następnie wszystkie razem składały życzenia i i śpiewały piosenki. Wzruszeń było tak wiele. Mamy nie kryły emocji, a tatusiowie słuchali w ogromnym skupieniu swoich pociech, niejednokrotnie z wypiekami na twarzy.   Trzeba przyznać, że dzieciaczki spisały się celująco i niewątpliwie był to wielki sukces dzieci, które karierę aktorską dopiero rozpoczynają,  a uwieńczeniem występu były gromkie brawa. Tak krótki czas wystarczył  by dzieci mogły zaprezentować układ taneczny  do Walca dla Rodziców oraz Rock and Roll Elvisa Presleya. Krokiem tanecznym pomaszerowały do swoich Rodziców wręczając im koszyczki  z życzeniami i słodką niespodzianką.
Na koniec akademii dzieci zatańczyły z  ukochanymi Rodzicami do piosenki  zespołu Skalar ,, Droga Mamo”.  Rodzice występy swoich milusińskich oglądali przy kawie i słodkim  poczęstunku.
Bardzo dziękujemy wszystkim zaproszonym za zaszczycenie nas swoją obecnością, za gromkie brawa oraz za zorganizowanie poczęstunku. Mamy nadzieję, że uroczystość Dnia Mamy i Taty  pozostanie na długo w pamięci wyjątkowych Gości. (D.Walkiewicz)