Szkoła Podstawowa w Niwce k. Radłowa

Pracowite ferie

W naszej szkole ma być czysto, bezpiecznie, ładnie i miło, a to wymaga ciągłych starań i pracy. Czas kiedy dzieci korzystają z zimowego wypoczynku jest dobrą okazją, aby racjonalnie wykorzystać  go na zadbanie o miejsca mniej uczęszczane oraz wykonanie drobnych remontów.

W trosce o bezpieczeństwo naszych dzieci został zamontowany monitoring w szkole i na zewnątrz budynku. Inicjatorem tego pomysłu i jednocześnie wykonawcą  był jeden z rodziców Pan Antoni Kuta. Doceniając bezinteresowność, poświęcony czas i wysiłek włożony w troskę o dzieci i polepszenie warunków pracy w naszej placówce składamy Panu Antoniemu serdeczne podziękowania. Wyrażamy również wdzięczność za bezinteresowne wykonanie estetycznej tablicy na klucze.

Wyremontowany został wiatrołap przy głównych drzwiach wejściowych. Odpadające, popękane płytki zastąpiono nowymi, a ściany pokryte zostały dekoracyjnym tynkiem. Odświeżone zostały sale lekcyjne, a miejsca najbardziej narażone za zabrudzenia pomalowane farbą zmywalną.

Nie zapomniano także o pomieszczeniach mniej widocznych dla oka. Gruntowne porządki na strychu pozwoliły odkryć jego niewykorzystaną do tej pory przestrzeń i stworzyć przejrzysty i schludny magazyn sprzętów i pomocy szkolnych.

Wszystkim zaangażowanym w te drobne, aczkolwiek pracochłonne i ważne dla wizerunku naszej szkoły prace bardzo dziękujemy.