Szkoła Podstawowa w Niwce k. Radłowa

DZIEŃ FRYZJERA

Gdyby ktoś odwiedził naszą szkołę we wtorek, na pewno mocno by się zdziwił. Włosy większości uczniów wyglądały co najmniej szokująco. Pewnie myślicie, że za taką niesubordynację z dołu do góry wpisywane były uwagi z zachowania?

Nie!

Samorząd Szkolny ogłosił wtorek Dniem Fryzjera. Chętni uczniowie mogli przyjść w najdziwaczniejszej fryzurze, jaka przyjdzie im tylko do głowy, z czego wiele osób skrzętnie skorzystało. Dlatego nie mógł dziwić widok niecodziennych stylizacji czy kolorów włosów, jakich nie powstydziłby się nawet znany z zespołu „Ich Troje” Michał Wiśniewski.

Przy takiej okazji szkoda byłoby nie zrobić konkursu na najlepszą fryzurę. Skład jury utworzyły: pani dyrektor Urszula Jackowska, pani od angielskiego Agata Kiwior-Główczyk oraz pani pedagog Justyna Potępa. Dyskusji było co nie miara, ale ostatecznie udało się wybrać nagrodzonych:

  1. Miejsce: Oliwia Hamielec
  2. Ex aequo: Liliana Sobota i Emilia Malik

Wybór był tak trudny, że przyznano również kilka wyróżnień. Zdobyli je: Olek Jonak, Emilia Nowak, Szymon Kochańczyk, Zuzanna Choczyńska, Basia Dzik i Marysia Wójcik.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom, którzy włączyli się do zabawy, oraz rodzicom, którzy z pewnością pomogli swoim dzieciom w stylizacji wyjątkowych fryzur.

Z tego miejsca chcemy podziękować państwu Sozańskim, którzy ufundowali nagrody dla wyróżnionych i sprawili tym samym, że nagrodzeni mogli poczuć się prawdziwymi zwycięzcami.

(Sz.Warias, M.Pająk)