Osiągnięcia uczniów

2016/2017

II Międzyszkolny Konkurs Mitologiczny pt.”Z mitologią za pan brat” w Biskupicach Radłowskich

I miejsce – Anna Patulska

Konkurs Piosenki Ekologicznej w Niwce

II miejsce – Joanna Wardzała (grupa starsza)

III miejsce – Hubert Kabat (grupa maluchów)

Międzypowitowy Konkurs Poprawnej Pisowni w Radłowie

I miejsce – Kamila Kocik

II miejsce – Kacper Makowiec

Międzyprzedszkolny Konkurs Recytatorski w Pasiece Otfinowskiej

III miejsce – Kacper Choczyński

Konkurs Recytatorski w Radłowie

III miejsce – Karolina Chojna

Konkurs Piosenki Religijnej w Jadownikach Mokrych

I miejsce – zespół wokalny

V Międzygminny Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych w Zabawie

III miejsce – Łucja Baj

XVII Przegląd Kolęd i Pastorałek w Radłowie

I miejsce – zespół wokalny w składzie (Julia Seremet, Martyna Siwiak, Kinga Padło, Michał Kozioł, Jan Łukasik)

Gminne Zawody w Tenisie Stołowym Chłopców Szkół Podstawowych w Woli Radłowskiej

I miejsce – para Mateusz Gajowy i Szymon Koza

II miejsce – Mateusz Gajowy

V Gminny Konkurs Historyczny  pt. „I Wojna Światowa na Ziemi Radłowskiej” w Radłowie

II miejsce – Łucja Baj

III miejsce – Karolina Chojna

2015/2016

I Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Anglojęzycznej w Zdrochcu

II miejsce – Emilia Malik

I Międzyszkolny Konkurs Mitologiczny pt.”Z mitologią za pan brat” w Biskupicach Radłowskich

II miejsce – Martyna Siwiak

III miejsce – Anna Patulska

wyróżnienie za najładniejszy strój mitologiczny – Wiktor Nowak

XI Gminny Konkurs o św. Janie Pawle II w Zabawie

II miejsce – Karolina Chojna

Gminny Turniej Piłki Nożnej Chłopców Szkół Podstawowych w Zabawie

II miejsce – zespół w składzie (I.Wojtar, K.Kuczek, W.Nowak, J.Jasek, Ł.Pszczoła, M.Kluza, K.Wierzbicki, F.Majcher, G.Lorkiewicz)

III Międzyprzedszkolny Konkurs Recytatorski w Pasiece Otfinowskiej

II miejsce – Szymon Malik

Międzyprzedszkolny Konkurs Piosenki „Jesienne nutki”   w Zabawie

I miejsce – duet Maja Molczyk i Patrycja Strojna

XIII Konkurs Piosenki Religijnej pt. „Śpiewać każdy może” w Jadownikach Mokrych

I miejsce –  zespół w składzie (Ł.Baj, A.Żmuda, J.Seremet, K.Chojna, M.Siwiak, N.Pawłowicz, K.Wierzbicki)

2014/2015

Gminny Konkurs Plastyczny pt.”Nie wypalaj traw” w Radłowie

II miejsce – Anna Patulska

wyróżnienie – Karolina Chojna

Gminny Turniej Piłki Nożnej Chłopców Szkół Podstawowych w Zabawie

V miejsce – zespół w składzie (J. Molczyk,  J. Jasek, K.Kuczek, W.Nowak, Ł. Pszczoła, D.Kukułka, D.Dulian, I.Wojtar)

Drugi Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Zaczarowany świat dziecięcy w poezji Natalii Usenko” – Pasieka Otwinowska

I miejsce – Kacper Makowiec

II miejsce – Hubert Małochleb

Gminny Konkurs Stroików i Palm Wielkanocnych w Radłowie

I miejsce – Wiktoria Turek (stroik)

wyróżnienie – Klaudia Konieczna (palma) 

wyróżnienie – Paulina Jurczak (stroik)

Gminne Zawody Halowa Piłka Nożna Chłopców Szkół Podstawowych

II miejsce – zespół w składzie (J. Molczyk, D. Kukułka, J. Jasek, J. Ogar, K.Kuczek, Ł. Pszczoła, W.Nowak)

Gminne Zawody w Tenisie Stołowym Chłopców i Dziewcząt Szkół Podstawowych

II miejsce – zespół dziewcząt

IV miejsce – Jakub Molczyk

Konkurs Przyrodniczo – Plastyczny w Woli Radłowskiej

II miejsce – Maksym Burkiewicz

III miejsce – Wiktoria Dulian

XV Przegląd Programów Artystycznych pt.”Ato Polska właśnie” w Radłowie

III miejsce – zespół wokalny

wyróżnienie – Julia Jackowska za oprawę muzyczną

Konkurs Piosenki Religijnej pt.”Śpiewać każdy może” w Jadownikach Mokrych

I miejsce – zespół wokalny

XV Przegląd Kolęd i Pastorałek w Radłowie

wyróżnienie – zespół wokalny z przedszkola w składzie (J.Buchacz, N.Białek, Z.Pobiegło,P.Jurczak, M.Jasek, K.Makowiec, K.Ptaśnik, H.Seremet)

2012/2013

  • X Konkurs Piosenki Religijnej pt. „Śpiewać każdy może” w Jadownikach Mokrych

I miejsce – zespół wokalny w składzie (G.Kołodziej, D.Pawłowicz,

J.Jackowska, J.Strzesak, Ł.Seremet).

  • Gminne Zawody Piłki Nożnej Chłopców Szkół Podstawowych w Woli Radłowskiej

IV miejsce – zespół (P.Krupa, K.Kosiarski, D.Wierzbicki, J.Kuczek,

K.Majcher, D.Biały, P.Strzesak, J.Pawłowicz, K.Ziobrowski, P.Hanek).

  • Gminne Drużynowe Zawody w Tenisa Stołowego Chłopców i Dziewcząt w Woli Radłowskiej

I miejsce – drużyna chłopców,

III miejsce – drużyna dziewcząt.

  • III Międzygminny Konkurs Kolęd w Wietrzychowicach

I miejsce – Gabriel Kołodziej,

III miejsce – Dominika Kukułka,

I miejsce – zespół (G.Kołodziej, J.Jackowska, J.Strzesak, Ł.Seremet).

  • III Międzygminny Konkurs Recytatorski w Radłowie

Wyróżnienie – Dominika Kukułka.

  • Gminny Konkurs Języka Angielskiego w Zdrochcu

II miejsce – Natalia Dulian,

III miejsce – Justyna Bajorek.

  • Konkurs Poetycki pt. „Barwy Ojczyste” w Pawęzowie

I miejsce – Natalia Dulian oraz nagroda specjalna przyznana przez

przewodniczącego Rady Gminy.

  • Gminne Zawody Piłki Siatkowej Chłopców Szkół Podstawowych w Radłowie

III miejsce – zespół (P.Krupa, K.Kosiarski, D.Wierzbicki, J.Kuczek, K.Majcher, D.Biały,

P.Strzesak, J. Pawłowicz, K.Ziobrowski, P.Hanek).

  • VIII Gminny Konkurs Wiedzy o Życiu i Nauczaniu Bł. Jana Pawła II w Zabawie

I miejsce – Natalia Dulian,

II miejsce – Justyna Bajorek,

II miejsce – Justyna Bajorek w konkursie literackim.

2013/2014

  • Gminne Zawody Halowej Piłki Nożnej Chłopców Szkół Podstawowych w Radłowie

III miejsce – zespół (P.Krupa, K.Kosiarski, D.Wierzbicki, J.Molczyk, J.Ogar, D.Kukułka,

I.Wojtar, K. Kuczek, J.Jasek).

  • XI Konkurs Piosenki Religijnej pt. „Śpiewać każdy może” w Jadownikach Mokrych

I miejsce – zespół wokalny w składzie (G.Kołodziej, D.Pawłowicz,

J.Jackowska, J.Strzesak, Ł.Seremet).

  • Tytuł Najlepszej Czytelniczki Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radłowie dla Justyny Bajorek.
  • II Gminny Konkurs Wiedzy Historycznej w Radłowie

II miejsce – Justyna Bajorek

  • Przegląd Programów Artystycznych pt. „A to Polska właśnie” w Radłowie

wyróżnienie – Julia Jackowska za piosenkę pt. „W listopadzie”.

  • Gminne Zawody w Tenisie Stołowym Szkół Gimnazjalnych w Woli Radłowskiej

I miejsce – zespół (K.Kosiarski, D.Augustyn, D.Wierzbicki, J.Molczyk)

II miejsce – Karol Kosiarski

III miejsce – Dominik Augustyn

  • XIV Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek „Zaśpiewajmy kolędę Jezusowi dziś …”

wyróżnienie – zespół wokalny z przedszkola

wyróżnienie – zespół wokalny ze szkoły

  • Gminny Konkurs Z Okazji Świąt Bożego Narodzenia

I miejsce – Izabela Mękarska

wyróżnienie – Wiktoria Dulian

wyróżnienie – Klaudia Konieczna

  • Międzygminny Konkurs Kolęd w Wietrzychowicach

I miejsce – Gabriel Kołodziej

  • Gminne Zawody Piłki Siatkowej Chłopców Szkół Podstawowych

II miejsce – zespół w składzie (W. Nowak, J. Ogar, K. Kuczek, D. Wierzbicki, J. Molczyk,

K. Kosiarski,D. Augustyn)

  • XI Międzypowiatowy Konkurs Ortograficzny dla klas I-III w Zabawie

I miejsce – Karolina Chojna

  • IX Gminny Konkurs o Janie Pawle II pod hasłem „Jan Paweł II – świętymi bądźcie”

I miejsce w konkursie plastycznym – Anna Patulska

II miejsce w konkursie wiedzy – Justyna Bajorek 

dyplom-karolina-chojnadyplom-gajowy-mateuszDyplom piłka nożnacertyfikat-przedszkoladyplom-lucja-baj